denikovani psani deniku web

Zdravím tě!

Jmenuji se Lenka Drdácká a s nadšením vytvářím projekt Deníkování, který mi pomáhá plnit můj sen. Možná bys měla vědět, že jsem nejen maminka tří malých neposedných dětí, ale také kreativní duše a vášnivá tvůrkyně.

Od střední školy jsem se ponořila do světa malířství a na vysoké škole jsem studovala Dějiny umění.

Ale teď mi dovol prozradit ti malé tajemství- psaní a journaling jsou mou nejnovější vášní. Psaní deníku mě provází už celý život, ale teprve před několika lety jsem objevila magickou formu journalingu. A teď jsem tady, abych se s tebou podělila o všechny znalosti a zkušenosti, které jsem nasbírala. Věřím totiž, že psaní deníku má obrovskou sílu a já bych ji ráda předala i tobě.

A kdo ještě jsem?

Jsem pro každou legraci, ráda se bavím, maluji a kreslím. Moje gramodesky mi dodávají nejvíce energie a hudba je mým společníkem na cestě životem. Čtu, jak to jde, a journaling mi připomněl, že každý okamžik je důležitý. Takže se snažím plně žít v přítomnosti a naslouchat svým srdcem. Ráda trávím čas s rodinou.

Pokud máš také chuť vyzkoušet si psaní deníku, jsem tu pro tebe. Ráda bych ti pomohla na tvé cestě objevování sebe sama a plnění tvých snů a cílů. Společně se ponoříme do světa journalingu a objevíme, jak můžeš psát deník proměnit svůj život. Připoj se ke mně a začněme tuto úžasnou cestu společně!

 

denikovani psani deniku web

Zatím mě nalezneš na Facebooku, Instagramu, na mém blogu a na Pinterestu.

Brzy také budu otevírat brány do mého nového onlinového kurzu, kde tě provedu hlubokou cestou sebepoznání a sebelásky pomocí psaní deníku. Ale to je ještě tajemství.

Pokud máš zájem, abych tě kontaktovala až kurz bude hotový, a posílala ti hodnotné informace ze světa journalingu, přihlas se k odebírání newsletterů.