o mně foto představení Lenka Drdácká průvodkyně psaní deníku

Vítám tě a zdravím, 

Jmenuji se Lenka Drdácká a s nadšením vytvářím projekt Deníkování, který mi pomáhá plnit můj sen. Možná bys měla vědět, že jsem nejen maminka tří malých neposedných dětí, ale také kreativní duše, multipotenciálka, bloggerka a vášnivá tvůrkyně.

Od střední školy jsem se ponořila do světa malířství a na vysoké škole jsem studovala Dějiny umění.

Ale teď mi dovol prozradit ti malé tajemství: psaní a journaling jsou mou nejnovější vášní. 

Psaní deníku mě provází už celý život, ale před osmi  lety jsem objevila magickou formu journalingu. Od té doby píši deník skoro každý den, hledám všechny možné způsoby psaní a poznávám komplexnost journalingu. 

A teď jsem tady, abych se s tebou podělila o všechny znalosti a zkušenosti, které jsem nasbírala. Věřím totiž, že psaní deníku má obrovskou sílu a já bych ji ráda předala i tobě.

Deník mi pomáhá v osobním i profesním životě. Ve chvílích, kdy potřebuji oddech, využívám psaní k relaxaci. Když řeším problémy, využívám deníkové otázky a journalingová cvičení, k nadhledu dané situace a v momentě, kdy mám nápady, rozvíjím je taktéž v deníku. 

I tento projekt Deníkování vznikl, jak jinak v mnoha popsaných stránkách mých deníků, kdy jsem hledala samu sebe, to co mě definuje, moji vášeň i radost. 

deník já muj projekt deníkování

A kdo ještě jsem?

Jsem pro každou legraci, ráda se bavím, maluji a kreslím. Moje gramodesky mi dodávají nejvíce energie a hudba je mým společníkem na cestě životem. Čtu, jak to jde, a journaling mi připomněl, že každý okamžik je důležitý. Takže se snažím plně žít v přítomnosti a naslouchat svým srdcem. Ráda trávím čas s rodinou a mými třemi dětmi.

 

S čím ti mohu pomoci?

Pokud máš také chuť vyzkoušet si psaní deníku, jsem tu pro tebe. Ráda bych ti pomohla na tvé cestě objevování sebe sama a plnění tvých snů a cílů. Společně se ponoříme do světa journalingu a objevíme, jak můžeš psát deník proměnit svůj život. Připoj se ke mně a začněme tuto úžasnou cestu společně!

denikovani psani deniku web

Zatím mě nalezneš na Facebooku, Instagramu, na mém blogu a na Pinterestu.

V mé nabídce najdeš speciální journalingové výzvy, vizualizace propojené s psaním, workbooky a pracovní listy a online kurzy.

Pokud máš zájem, abych tě kontaktovala až kurz bude hotový, a posílala ti hodnotné informace ze světa journalingu, přihlas se k odebírání newsletterů.