Ráda bych tě seznámila s mým projektem Deníkování! Jsem nadšená, že jsem ho založila s láskou a vášní, protože věřím, že psaní deníku může mít zásadní vliv na naše životy.

Deníkování, neboli journaling, je praxe, která nám pomáhá zaznamenávat a prozkoumat naše myšlenky, pocity a zážitky prostřednictvím psaní. Je to mocný nástroj, který může mít pozitivní dopad na naše duševní, emocionální a dokonce i fyzické blaho.

Věřím, že každá žena má obrovský potenciál a schopnost sebevzdělávání a růstu. A právě prostřednictvím psaní deníku může objevit a rozvinout tyto schopnosti. Může se stát svou vlastní učitelkou, průvodkyní a inspirací.

Deník mi osobně moc pomohl v mém vlastním životě. Díky němu jsem objevila nové perspektivy, vyrovnala se s pocity méněcennosti a stresem. Našla jsem radost v každodenních malých věcech a prohloubila své sebeuvědomění.

Jako maminka tří malých dětí jsem potřebovala nějakou kotvu, pro nabrání sil, srovnání myšlenek a plánů, i možnost si aktivně odpočinout. To vše mi dal journaling. Psaní deníku se stalo mým koníčkem a později i velkou vášní.

Deník jako takový je můj průvodce, malý terapeut do kapsy a kouč v jednom. Postupně jsem hledala svou cestu a učila se, co vše mi journaling může nabídnout. Teď bych chtěla předávat tuto sílu a inspiraci dál, dalším ženám.

Projekt deníkování v sobě nese možnost změny, sebepoznání a seberozvoje pomocí deníku. Kromě blogu, kde najdeš zajímavé články týkající se journalingu, tvořím onlinový kurz, o kterém dám brzy vědět světu a mnoho dalšího.

V rámci projektu vznikla i facebooková skupina „Pojď si psát deník“, do níž se můžeš přidat, a stát se tak součástí stále se rozrůstající komunity žen, které rády píší deník.

Pokud se chceš vydat na cestu seberozvoje, osobního růstu a objevování svého vnitřního světa, pomocí deníku, přidej se a pojď psát. Věřím, že stejně jako mi psaní deníku pomáhá v každodennosti, může moci i tobě.

Ukáže ti cestu k tomu, po čem toužíš, co opravdu chceš a objevíš díky němu své možnosti. Překonáš limity a najdeš řešení všeho, co tě trápí.